Jankovič Jozef (Bratislava 1937 - 2017 Bratislava)
Hlava, signováno a datováno na zadní straně Jankovič 91, epoxid/překližka, 81 x 81 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 80.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |